UAB „SKAJUS“

Birželio 23-iosios g. 23 G ,
Kaunas

8 698 53316

kaunas@skajus.lt

Mus rasite

 

Plastikinės lauko durys

vienveres lauko durys su sonine vitrina uab skajus
vienveres lauko durys su sonine vitrina
Arcade langai uab skajus (2)

Plastikinės lauko durys saugios, tvirtos, lengviau prižiūrimos nei medinės, metalinės, aliumininės durys

Labai svarbu namo duris rinktis ne tik gražias, bet ir saugias, tvirtas, patogias. Parduodamos plastikinės (PVC) durys turi visas šias savybes. O kainuoja dažnai pigiau nei medinės ar aliumininės durys, Iš pirmo žvilgsnio sunkiai atskiriamos yra plastikines (PVC), medines ir aliuminines durys, nes visų paviršius atrodo vienodai. Plastikinės (PVC) durys gali būti įvairių spalvų ir faktūrų, jas lengviau prižiūrėti, jų nereikia dažyti.

Mūsų siūlomos plastikinės (PVC) durys yra tvirtos, atsparios smūgiams ir aplinkos poveikiui. Galite rinktis medžio imitacijos, aliuminio atspalvių ar dažytas bet kuria spalva duris.

Lauko durys saugančios šilumą

vienveres lauko durys su dviem soninemis vitrinomis uab skajus kaunas
vienveres lauko durys su soniniu langu uab skajus
vienveres lauko durys

Šios plastikines (PVC) durys, ne tik gerai izoliuoja šilumą bet ir yra sandarios. Durys yra montuojamos su varstomosios dalies apatiniuose kampuose esančiais papildomais sandarikliais. Durys taip pat turi sandarią tarpinę. Slenkstis yra su termine perskyra, todėl neperšąla ir namo viduje nešerkšnija, nerasoja, negadina grindų dangos. Galime pasiūlyti trijų taškų, 4 ritinėlių ir kitų tipų spynas, kurios varstomąją durų dalį gerai pritraukia prie rėmo.
Lauko durys – tvirtos, ilgaamžės ir nesideformuoja.

PVC durys gaminamos iš A klasės pirminio (neperdirbto) plastiko profilių. Durys nenusėda, nepersikreipia ir nesideformuoja. Tvirtumą užtikrina uždaros formos plieninė armuotė. Kampuose ji tvirtinama specialiais kampuočiais.

Lauko durys – kokybiškos ir saugios

Plastikines (PVC) durys gaminamos iš specialaus, smūgiams atsparaus kieto plastiko. Durys yra apsaugotos nuo išardymo, nes vyriai yra tvirtinami į metalinę armuotę. Vyriuose gali būti montuojamos apsaugos, kurios trukdo iškelti durų varstomąją dalį, nupjovus (išardžius) vyrius. PVC durys gaminamos su patikimomis saugumą ir sandarumą užtikrinančiomis spynomis (trijų taškų). Durų rankenos yra patvarios, su grūdinto plieno plokštele, kuri apsaugo nuo spynos pragręžimo.

Patogu ir paprasta naudoti

vienveres lauko durys su langeliais uab skajus
vienveres lauko durys su sonine vitrina uab skajus kaunas plastikines durys
vienveres lauko durys su sonine vitrina uab skajus kaunas

Plastikines (PVC) durys rekalauja tik jas išvalyti. Jų nereikia dažyti, lakuoti, durys nesideformuoja nuo drėgmės. Durys gali būti pagamintos su pritraukėju. Plastikinės (PVC) durys gali būti varstomos į lauką arba vidų, dvivėrės (atidarius abi varčias gaunamas platus praėjimas). Spynos širdelė gali būti su suktuku (norint užsirakinti iš vidaus nereikia rakto).

Lauko durų dizaino galimybės

vienveres lauko durys su dviem soninemis vitrinomis uab skajus kaunas plastikines durys
vienveres lauko durys su dviem soninemis vitrinomis uab skajus
vienveres lauko durys uab skajus

Galime pasiūlyti plastikines (PVC) duris, kurių spalva ir faktūra bus tokia pat, kaip plastikinių (PVC) langų. Plastikinės (PVC) durys turi plačią spalvų gamą: įvairių medžių imitacijas ir aliuminio atspalvius. Galima sukurti individualų durų modelį, derindami skersinius, įvairių atspalvių skirtingo skaidrumo bei faktūrinius stiklus ar net autorinius vitražus bei užpildus. Gaminamos modernaus ir klasikinio stiliaus plastikinės (PVC) durys su nerūdijančio plieno intarpais. Stiklo formą bei intarpus galite užsakyti ir autorinio dizaino.