UAB „SKAJUS“

Birželio 23-iosios g. 23 G ,
Kaunas

8 698 53316

kaunas@skajus.lt

Mus rasite

 

Terasos durys

Ter1
Ter3

Didelės terasos durys paįvairins Jūsų interjerą

Nuosavas namas jau neįsivaizduojamas be terasos, kur malonu ryte išgerti puodelį kavos, leisti laiką su šeima ar priimti svečius. Terasos durys, kurių varstoma dalis siekia daugiau nei 3 m. plotį ir 2,6 m. aukštį, yra kokybiškos ir ilgaamžės. Didžiausios gaminamos terasos durys gali siekti iki 6,5 m. plotį. Jų stiklas užima iki 80% viso ploto, todėl per tokias terasos duris netrukdomai galite gėrėtis vaizdu už lango. Terasos durys puikiai izoliuoja šilumą, todėl namų jaukumu galima džiaugtis visus metus!

Terasos durys yra saugus ir stilingas sprendimas

Terasos durys montuojamos naudojant įvairias durų sistemas, todėl tikrai surasime sprendimą, kuris atneš Jums galimybę mėgautis nuostabiais vaizdais ir tuo pačiu nesumažins Jūsų namo saugumo. Terasos durys rakinamos raktu tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Terasos durys gali būti pravertos vėdinimui ir likti užrakintos. Terasos durys turi stiklo paketą, kurio neįmanoma išstumti iš lauko pusės, nes stiklajuostė tvirtinama vidinėje pusėje, 2-juose taškuose.

Terasos durys nesukelia papildomų nepatogumų

Jomis patogu naudotis, nes didelė varstoma dalis ir žemas slenkstis netrukdo kasdienei veiklai. Per atvertą plačią didesnę nei 3 m. varstomą dalį, galėsite patogiai įnešti ir išnešti didelius daiktus. Terasos durys turi žemą, vos 2 cm. aukščio slenkstį, todėl neužkliūsite eidami su padėklu rankose, lengvai išstumsite vežimėlį, bus paprasta pervažiuoti net vaikui su triratuku.

Varstomą dalį galite nustumti lygiagrečiai su siena, todėl nereikės papildomos erdvės viduje. Terasos durų varstomą dalį lengvai nustumsite, nes ji juda ant ratukų. Jas galėsite praverti vėdinimui ir užfiksuoti bet kurioje padėtyje.

Terasos durys saugo šilumą ir izoliuoja triukšmą

Terasos durys puikiai izoliuoja šilumą, nes jos gaminamos iš specialaus profilio. Galime stiklinti 3-jų stiklų paketu su selektyviniu stiklu. Selektyvinis stiklas yra dengtas specialia danga, kuri sulaiko ir neišleidžia šilumos iš patalpos. Durys sandariai užsidaro ir prisispaudžia, nes yra su tarpinėmis ir šepetėliais.

Jei svetainė yra pietinėje ar pietvakarinėje pusėje – galėsite sumažinti išlaidas kondicionavimui. Tam rekomenduojame stiklo paketus su „saulės kontrolės“ stiklu, suteikiančius papildomą apsaugą nuo saulės įkaitinimo, tačiau nesumažinančius šviesos srauto.

Terasos durys su 6 mm. stiklu beveik dvigubai sumažina girdimą triukšmą, lyginat terasos duris su įprastu stiklo paketu. Slenkstis – specialus, su termine perskyra – neperšąlantis. Todėl patalpos viduje slenkstis nešerkšnija, nerasoja, negadina grindų dangos.

Terasos durų išvaizda ir funkcionalumas

Terasos durys idealiai dera prie pasirinktų plastikinių langų (yra tokių pat spalvų ir faktūrų). Galite rinktis iš skirtingų spalvų (medžio ar aliuminio imitacijos) ar tiesiog bet kuria spalva dažytas duris. Terasos durys gali būti pagaminamos pagal Jūsų pasirinktą atspalvį ir norimą stiklo faktūrą bei skaidrumą. Išskirtinį vaizdą suteiks terasos durys su autoriniais vitražais.

Terasos durys gali būti:

  • varstomos lygiagrečiai ir nustumiamos;
  • atitraukiamos ir nustumiamos.

Kokybė ir ilgaamžiškumas

Terasos durys tarnaus ilgai, jos gaminamos iš A klasės (pirminių) profilių, kurių storos sienelės sumažina deformacijos tikimybę. Terasos durys yra ekologiškos, nes gaminant profilius nenaudojama švino stabilizatorių (profiliai gaminami Vokietijoje, INOUTIC gamykloje). Durų tvirtumą garantuoja armuotė, gaminama griežtai laikantis technologinių reikalavimų.
Daug dizaino ir varstymo galimybių.