UAB „SKAJUS“

Birželio 23-iosios g. 23 G ,
Kaunas

8 698 53316

kaunas@skajus.lt

Mus rasite

 

Plieniniai susukami vartai/ grotos

„R1 SDP“

„R1 SDP“ apšiltintų susukamų vartų lakštai yra pagaminti iš 9.5 cm. aukščio plieno profilių. Jie užpildyti poliuretano putos šilumos izoliacija. Šilumos izoliaciją padidina viršutinės dalies sandarinimas (sąramos sandarinimas), šonų sandarinimas (šepetinė tarpinė) ir apačios sandarinimas (apatinės juostos sandarinimas).

„R1 SDP“ vartai valdomi naudojantis patogiu valdikliu. Jie gaminami iš galvanizuoto plieno ir nudažyti bet kuria iš RAL paletės spalvų.

min_5_pop

„R1 SSG“ / „R1 SSP“

„R1 SSG“ ir „R1 SSP“ vartai yra ekonominis sprendimas, kuris puikiai veikia viduje, arba patalpose, kuriose nėra poreikio šilumos izoliacijai. Vartų segmentai pagaminti iš viengubų karštai galvanizuoto plieno profilių.

Plieniniai vartai be izoliacijos gaminami su dviejų tipų pavaromis. „R1 SSG“ vartuose naudojama spyruoklinė sistema, o „R1 SSP“ vartuose įmontuota šoninė elektrinė pavara.

Plieno profiliai gali būti nudažyti bet kuria RAL paletės spalva.

min_7_pop

„R2 SSG“ / „R2 SSP“

Pakeliamos plieninės grotos – tai patvarus ir tvirtas sprendimas tokioms patalpoms, kurių interjeras turi būti ne tik apsaugotas, bet ir matomas. Plieninės grotos dažnai naudojamos salonuose arba prekybos centruose, nes jos garantuoja patogią ir patikimą apsaugą.

„R2 SSG“ ir „R2 SSP“ grotos gaminamos iš plieno vamzdelių, sinusoidinio profilio, arba sujungtos spaustuvais, ar vyriais. Galimos dviejų tipų grotų pavaros: su spyruokline sistema („R2 SSG“) ir su šonine elektrine pavara („R2 SSP“).

Šis modelis populiarus dėl universalios išvaizdos.

min_9_pop

„R2 SCG“ / „R2 SCP“

„R2 SCG“ ir „R2 SCP“ plieninės pakeliamos grotos leidžia tuo pačiu metu efektyviai apsaugoti patalpas ir demonstruoti interjerą. Jų kruopšti konstrukcija ir unikalios plieno savybės leidžia apjungti patikimą apsaugą ir patogų naudojimą.

„R2 SCG“ ir „R2 SCP“ pakeliamų grotų segmentai pagaminti iš paprastų vamzdelių, kurie sujungti stačiakampių sistema.

Yra keli grotų pavarų tipai: „R2 SCG“ modelyje naudojama spyruoklinė sistema, o „R2 SCP“ – šoninė pavara.

min_10_pop

„R2 SPG“ / „R2 SPP“

„R2 SPG“ ir „R2 SPP“ plieninės pakeliamos grotos – tai sprendimas tokioms patalpoms, kuriose reikalinga patikima apsauga ir ypatingai geras vėdinimas.

Jos gaminamos iš viengubų perforuotų profilių ir yra labai panašios į pakeliamus vartus, bet tuo pačiu užtikrina 28% oro pralaidumą.

Priklausomai nuo dydžio ir naudotojo poreikių, jose gali būti montuojama spyruoklinė („R2 SPG“), arba šoninė pavara („R2 SPP“).

min_11_pop