UAB „SKAJUS“

Birželio 23-iosios g. 23 G ,
Kaunas

8 698 53316

kaunas@skajus.lt

Mus rasite

 

Varstomi vartai – stacionarios durys

durysŠios stacionarios durys yra optimalus sprendimas Jūsų namams bei pramoniniams – komerciniams pastatams. Pagamintos tiksliai pagal individualius išmatavimus, stacionarios durys yra tvirtos ir ilgaamžės bei puikiai dera prie Jus supančios aplinkos.

Šios durys yra gaminamos iš vokiškų plieninių segmentų, užpildytų putų poliuretanu, kurie užtikrina optimalią šilumos izoliaciją. Šias duris komplektuojame su 40×40 mm. plieniniu rėmu bei cilindro spyna. Specialūs ištisiniai vyriai per visą varčios aukštį užtikrina didelį durų tvirtumą ir patikimumą. Didesnių matmenų durų varčios sutvirtinamos papildomais standumo profiliais iš vidinės pusės.

Durų sandara, spalvos, privalumai

Durų segmentai sudaryti iš dviejų profiliuotų skardų, užpildytų putų poliuretanu. Šie segmentai užtikrina gerą termoizoliaciją – šilumos laidumo koeficientas 0,55 W/m2K. Specialiai sukurti sandarikliai patikimai apsaugo patalpą nuo išorinio atmosferos poveikio;

Standartinės durų spalvos yra balta, ruda ir sidabrinė. Tačiau pagal pageidavimą galite išsirinkti labiausiai Jums tinkančią spalvą iš RAL spalvų paletės arba mūsų siūlomų specialių auksinio ąžuolo ir raudonmedžio imitacijos segmentų;

Pagal Jūsų poreikius, gaminame vienos arba dviejų varčių duris, kurių maksimalus plotis ir aukštis 4 m. Durys gali būti komplektuojamos su slenksčiu arba be slenksčio.

Montavimas, priežiūra, garantijos, užsakymas

Jums pageidaujant, atvažiuosime ir išmatuosime Jūsų durų angą, duris pristatysime į vietą bei kokybiškai jas sumontuosime. Durims suteikiama 24 mėnesių, montavimo darbams – 5 metų garantija.

Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, durys gali būti su slenksčiu ir be slenksčio.

stacionariu garazo duru schema