UAB „SKAJUS“

Birželio 23-iosios g. 23 G ,
Kaunas

8 698 53316

kaunas@skajus.lt

Mus rasite

 

Jaukiam ir saugiam namui
„Arcade Top“

pvc langai arcade pjuviai skajusLangai „Arcade Top“ – tai aiškios, grakščios formos aukšto lygio funkcionalumo derinys. 71 mm. sistema užtikrina patvarumą ir labai geras šilumos išsaugojimo savybes. „Arcade Top“ – puikus sprendimas šiuolaikiškam namui, siekiant aukštos kokybės ir labai gerų šilumos išsaugojimo savybių už prieinamą kainą. Klasikinio dizaino „Arcade Top“ langai yra vieni populiariausių rinkoje dėl puikaus kainos ir kokybės santykio.

Siūlome Jums gausybę spalvų vidui / išorei įvairiomis formomis (gali būti standartinės ir individualios).

Arcade interjere (1)
Arcade langai uab skajus (2)
Arcade langai uab skajus (4)
Arcade langai uab skajus (3)
Arcade langai uab skajus (1)

 99 Grey

22 Mahogany

12 Anthracite

66 Green

88 Red

84 Wine Red

67 Moss Green

78 Steel Blue

13 Chocolate Brown

41 Mountain Pine

18 Nevada

24 Cherry-Douglas-fir

19 Tuscany

33 Oak ST-G

80 Irish Oak

92 Signal Grey smooth

48 Golden Oak

21 Walnut

34 Moor Oak

45 Pure White

47 Cream White

94 Light Grey

72 Quartz Grey

76 Brilliant Blue

43 Oregon 4

81 Rustic Cherry

02 Anthracite smooth

57 Cherry Amaretto

25 Macore

83 Cherry Blossom

25 Macore

08 Basalt Grey smooth

Saugumo priedai

Saugumo priedaiMes siekiame, kad Jūsų namai būtų jaukūs ir saugūs. Norėdami tuo pasirūpinti, sumontuosime į Jūsų langus specialius priedus, kurie apsaugos Jūsų namus nuo įsilaužimo, o vaikus nuo galimo susižalojimo.

Priešįsilaužiminiai I.S. ritinėliai („grybukai“) – pati šiuolaikiškiausia langų užrakinimo, saugumo ir reguliavimo sistema. Patentuota, priešįsilaužiminių ritinėlių ir uždarymo dalių, forma garantuoja patikimą lango uždarymą ir, netgi bandant išlaužti langą statybiniais įrankiais (atsuktuvu, laužtuvu, kyliu ir t.t.), apsaugo nuo patekimo į vidų.

Priešįsilaužiminiai apkaustai užtikrins tinkamą atkirtį visiems nekviestiems svečiams.

Klaidingo valdymo ribotuvas ir varčios sukėlėjas – du viename!

Sukėlėjas – rankenos klaidingo valdymo blokadaŠis lango priedas neleidžia varčiai nusėsti ir blokuoja klaidingus judesius bei rankenos pasukimą tuomet, kai varčia yra atidarytoje padėtyje. Atidarytas langas gali būti tik užverstas ir tik po to keičiama varčia, o uždarytas langas turi būti tik atverstas, prieš tai nustatant varčios dydį – jis negali būti iš karto dvejose padėtyse: ir atidarymo, ir atvertimo.

Reguliuojamas apatinio vyrio prispaudėjas

Reguliuojamas apatinio vyrio prispaudimasŠis priedas suteikia galimybę reguliuoti langą visomis kryptimis! Praktiškai visi apkaustų gamintojai daro prispaudimo reguliavimą uždarymo vietose, tačiau langas turi sandariai priglusti visu perimetru.

Tai įvertinti galima tuomet, kai esant stipriems šalčiams lango hermetiškumas visu kontūru neidealus. Kažkur gali prapūsti vėjas, o labiausiai pažeidžia apkaustai esantys apatinio vyrio zonoje. Net ir nusėdus namo sienoms (kaip dažnai nutinka naujai statybai po kelių metų), visada turėsite galimybę iš naujo sureguoliuoti langus ir išsaugoti jų hermetiškumą. (Dauguma kitų apkaustų nesuteikia tokios galimybės, ir tai tampa problema).

„Secustik“ saugi rankena

priedas-4Ypatingą saugumą suteikianti rankena. Patentuotas blokavimo mechanizmas neleidžia prasukti rankenos iš lauko ir užkerta kelią įsilaužėliams. Pasukant šią rankeną, spyruokliniai kaiščiai fiksuojasi specialiuose korpuso grioveliuose. Kiekvieną kartą jiems užsifiksavus jūs girdite spragtelėjimą. Bandant atidaryti langą iš išorės, kaiščiai užblokuoja rankeną ir įsilaužimas tampa neįmanoma užduotimi.

Stiklas užima apie 80 proc. lango ploto. Todėl kokybiškas stiklo paketas ir profesionalus stiklinimas turi ypatingą reikšmę siekiant kuo mažesnio lango šilumos laidumo ir kuo didesnio šviesos praleidimo savybių.

Stiklo paketai gaminti pasitelkus pažangias šiuolaikines technologijas ir kokybiškas žaliavas. Gamyboje naudojamas stiklas yra pripažintas daugelyje pasaulio valstybių, o automatizuota pažangi stiklo paketų gamybos įranga užtikrina puikią gaminių kokybę, kuri visuomet tenkina reiklius Lietuvos ir užsienio klientus.

Veiksniai, kuriuos turi užtikrinti geras stiklo paketas:

 • Kuo mažesnis šilumos perdavimas į išorę;
 • Kaip įmanoma didesnis dienos šviesos pralaidumas;
 • Hermetiškumas;
 • Ilgas tarnavimo laikas ir patvarumas.

paketas 2naujos_kartos

Galime pasiūlyti įvairių storių ir skirtingo funkcionalumo 2-jų ir 3-jų stiklų paketus, kuriuose, priklausomai nuo kliento poreikių naudojame įvairių rūšių stiklą ir aliuminio arba specialų šiltą rėmelį.

Standartiniai stiklo paketų storiai yra 24 mm., 36 mm., 40 mm., 44 mm. Esant ypatingiems klientų poreikiams, galime pasiūlyti ir 50 mm. bei 56 mm. stiklo paketus. Pasiekiamas stiklo paketų šilumos laidumo koeficientas Ug iki 0,5 W/(m2K).

Stiklo paketai išbandyti notifikuotose laboratorijose ir sertifikuoti CE ženklu.

Darome viską, kad kiekvieno kliento lūkesčiai būtų išpildyti, todėl visuomet išsiaiškiname poreikius kiekvienai patalpai: šilumos išsaugojimas, triukšmo lygio sumažinimas, natūralios šviesos pralaidumas ar slopinimas. Tai labai svarbus veiksnys parenkant stiklus.

 • 71 mm. 5 kamerų vokiška sistema Inoutic Arcade;
 • Pirminis plastikas su Ca-Zn stabilizatoriais ir nerūdijančio plieno armuotė;
 • Rėmo šilumos laidumo koeficientas Uf – 1,3 W/m2K;
 • Stiklinimas iki 40 mm: 2-jų arba 3-jų stiklų paketai su aliuminio arba šiltais rėmeliais;
 • Tarpai tarp stiklų užpildyti argono dujomis ~92%;
 • Specialios konstrukcijos stiklajuostė su dvejomis atramomis – apsaugai nuo įsilaužimo;
 • Pažangi pramoninė stiklo paketo klijavimo į varčią technologija – išskirtinis patvarumas bei galimybė gaminti didelių gabaritų gaminius;
 • Garso izoliacija iki 44 dB (4 apsaugos nuo triukšmo klasė).

Arcade pjūvis