UAB „SKAJUS“

Birželio 23-iosios g. 23 G ,
Kaunas

8 698 53316

kaunas@skajus.lt

Mus rasite

 

Aliuminiai susukami vartai/ grotos

„R1 ADP“

„R1 ADP“ apšiltintų pakeliamų vartų segmentai gaminami iš 10 cm. aukščio aliuminio profilių. Šilumos izoliaciją garantuoja poliuretano putos bei sandarinimo sistema, kuri susideda iš viršutinės dalies sandarinimo (sąramos sandarinimo), šonų sandarinimo (šepetinės tarpinės) ir apačios sandarinimo (apatinės juostos sandarinimo).

„R1 ADP“ modelyje įmontuota šoninė elektrinė pavara. Valdymas naudojantis patogiu valdikliu yra lengvai numanomas ir patogus. Durys gaminamos standartinės aliuminio spalvos, arba nudažomos bet kuria iš RAL paletės spalvų.

min_6_pop

„R1 ASG“ / „R1 ASP“

Vartai be apšiltinimo yra ekonominis pasiūlymas, puikiai tinkamas vidinėms pramonės patalpoms ir ten, kur nereikalinga šilumos izoliacija. „R1 ASG“ ir „R1 ASP“ vartų segmentai pagaminti iš 9.1 cm. aukščio viengubų aliuminio profilių.

Aliuminio vartuose be apšiltinimo montuojama spyruoklinė pavara – „R1 ASG“ , arba šoninė elektrinė pavara – „R1 ASP“.

Galite užsisakyti vartus, kurie bus nudažyti viena iš daugiau nei 200 RAL paletės spalvų.

min_8_pop

„R2 APG“ / „R2 APP“

„R2 APG“ ir „R2 APP“ pakeliamų grotų gamybai naudojamas aukščiausios kokybės aliuminis. Tokiu būdu gaunamas patvarus, įvairioms oro sąlygoms atsparus produktas, kuris yra ir dvigubai lengvesnis nei plieninės grotos ir atrodo šiuolaikiškai bei elegantiškai.

„R2 APG“ ir „R2 APP“ aliuminio grotų profiliai sukonstruoti iš perforuotų profilių bei užtikrina 28% oro pralaidumą. Tai tinkamas sprendimas patalpoms, kuriose reikalinga patikima apsauga ir ypatingai geras vėdinimas.

Grotose montuojama spyruoklinė sistema („R2 APG“), arba elektrinė šoninė pavara („R2 APP“).

min_12_pop

„R2 AMG“ / „R2 AMP“

„R2 AMG“ ir „R2 AMP“ pakeliamos grotos su stačiakampio formos angomis yra puiki moderniai atrodančių patalpų apdaila. Efektą pagerina elegantiškas anoduoto aliuminio atspalvis. Profiliai gali būti nudažyti bet kuria RAL paletės spalva, renkantis iš daugiau nei 200 spalvų variantų.

„R2 AMG“ ir „R2 AMP“ pakeliamų grotų gamybai naudojamas aukščiausios kokybės aliuminis. Tokiu būdu gaunamas ilgaamžis produktas, atsparus bet kokioms oro sąlygoms.

Grotose gali būti montuojama spyruoklinė sistema („R2 AMG“), arba elektrinė šoninė pavara („R2 AMP“).

min_10_pop

„R2 AMZ “

„R2 AMZ“ grotos gaminamos iš aliuminio profilių su stačiakampio formos angomis. Anoduoto aliuminio spalvos profiliai suteikia estetiška ir elegantišką apsaugą, tinkamą modernioms patalpoms. Grotų išvaizda gali būti pritaikyta pagal individualius poreikius ir prie aplinkos. Profiliai gali būti nudažyti bet kuria iš RAL paletės spalvų. Naudojamas aukščiausios kokybės aliuminis , tad gaunama tvirta ilgaamžė konstrukcija, kuri yra lengvesnė už plieninių grotų konstrukciją. „R2 AMZ“ grotų pavaros sistema yra vamzdinė pavara su besisukančiu velenu, kuris yra paslėptas aliuminio dėžutėje.

14_pop