UAB „SKAJUS“

Birželio 23-iosios g. 23 G ,
Kaunas

8 698 53316

kaunas@skajus.lt

Mus rasite

 

Langai „Effect“

Effect profilio pjūvisYra šešios priežastys pasirinkti „Effect“ langų profilį:

 • 1.  Nauja, šešių kamerų, 80 mm. montavimo gylio langų sistema užtikrina aukščiausio lygio šilumos ir garso apsaugą;
 • 2.  Platesnis, 90 mm. varčios profilis užtikrina patikimas varstomų gaminių technines savybes ir puikią estetinę išvaizdą;
 • 3.  Stiklinimo galimybės nuo 24 mm. iki 44 mm. išsprendžia visas architektūrines bei šilumos išsaugojimo užduotis.
 • 4.  Dvi sandarinimo tarpinės puikiai apsaugo nuo vandens patekimo į lango vidų;
 • 5.  „O“ formos (uždara) rėmo armuotė (metalas esantis profilio viduje) užkerta kelią abejonėms dėl statikos, projektuojant didelių gabaritų gaminius;
 • 6.  Žemesnis – 110 mm. profilis sąlygoja didesnį stiklo plotą, pro kurį į jūsų namus patenka daugiau šviesos.
Effect privačiame name
Effect privačiame name skajus
Effect daugiabuciame name
Effect daugiabutyje
Effect langai privačiame name skajus
Effect privačiame name skajus uab

Auksinis ąžuolas

Daglezija

Antracitas

Tamsus ąžuolas

Raudonmedis

Pilka

Šviesus ąžuolas

Riešutmedis

Šokoladinė

Saugumo priedai

Saugumo priedaiMes siekiame, kad Jūsų namai būtų jaukūs ir saugūs. Norėdami tuo pasirūpinti, sumontuosime į Jūsų langus specialius priedus, kurie apsaugos Jūsų namus nuo įsilaužimo, o vaikus nuo galimo susižalojimo.

Priešįsilaužiminiai I.S. ritinėliai („grybukai“) – pati šiuolaikiškiausia langų užrakinimo, saugumo ir reguliavimo sistema. Patentuota, priešįsilaužiminių ritinėlių ir uždarymo dalių, forma garantuoja patikimą lango uždarymą ir, netgi bandant išlaužti langą statybiniais įrankiais (atsuktuvu, laužtuvu, kyliu ir t.t.), apsaugo nuo patekimo į vidų.

Priešįsilaužiminiai apkaustai užtikrins tinkamą atkirtį visiems nekviestiems svečiams. Siekiant užtikrinti maksimalų saugumą, „Skajus“ montuojami langai turi net 3 ritinėlius!

Klaidingo valdymo ribotuvas ir varčios sukėlėjas – du viename!

Sukėlėjas – rankenos klaidingo valdymo blokadaŠis lango priedas neleidžia varčiai nusėsti ir blokuoja klaidingus judesius bei rankenos pasukimą tuomet, kai varčia yra atidarytoje padėtyje. Atidarytas langas gali būti tik užverstas ir tik po to keičiama varčia, o uždarytas langas turi būti tik atverstas, prieš tai nustatant varčios dydį – jis negali būti iš karto dvejose padėtyse: ir atidarymo, ir atvertimo.

Reguliuojamas apatinio vyrio prispaudėjas

Reguliuojamas apatinio vyrio prispaudimasŠis priedas suteikia galimybę reguliuoti langą visomis kryptimis! Praktiškai visi apkaustų gamintojai daro prispaudimo reguliavimą uždarymo vietose, tačiau langas turi sandariai priglusti visu perimetru.

Tai įvertinti galima tuomet, kai esant stipriems šalčiams lango hermetiškumas visu kontūru neidealus. Kažkur gali prapūsti vėjas, o labiausiai pažeidžia apkaustai esantys apatinio vyrio zonoje. Net ir nusėdus namo sienoms (kaip dažnai nutinka naujai statybai po kelių metų), visada turėsite galimybę iš naujo sureguoliuoti langus ir išsaugoti jų hermetiškumą. (Dauguma kitų apkaustų nesuteikia tokios galimybės, ir tai tampa problema).

„Secustik“ saugi rankena

priedas-4Ypatingą saugumą suteikianti rankena. Patentuotas blokavimo mechanizmas neleidžia prasukti rankenos iš lauko ir užkerta kelią įsilaužėliams. Pasukant šią rankeną, spyruokliniai kaiščiai fiksuojasi specialiuose korpuso grioveliuose. Kiekvieną kartą jiems užsifiksavus jūs girdite spragtelėjimą. Bandant atidaryti langą iš išorės, kaiščiai užblokuoja rankeną ir įsilaužimas tampa neįmanoma užduotimi.

Stiklas užima apie 80 procentų lango ploto. Todėl teisingai parinktas stiklinimas ir kokybiškas stiklo paketas turi ypatingai svarbią reikšmę siekiant kuo geresnių lango šilumos ir šviesos laidumo savybių.

Veiksniai, kuriuos turi užtikrinti geras stiklo paketas:

 • Kuo mažesnis šilumos perdavimas į išorę
 • Kaip įmanoma didesnis dienos šviesos pralaidumas
 • Hermetiškumas
 • Ilgas tarnavimo laikas ir patvarumas

paketas 2naujos_kartos

Standartiniai stiklo paketų storiai yra 24 mm. (dviejų stiklų paketas) arba 44 mm. (trijų stiklų paketas). Pasiekiamas stiklo paketų šilumos laidumo koeficientas Ug iki 0,6 W/(m2K).

Stiklo paketai išbandyti notifikuotose laboratorijose ir sertifikuoti CE ženklu.

Darome viską, kad kiekvieno kliento lūkesčiai būtų išpildyti, todėl visuomet išsiaiškiname poreikius kiekvienai patalpai: šilumos išsaugojimas, triukšmo lygio sumažinimas, natūralios šviesos pralaidumas ar slopinimas. Tai labai svarbus veiksnys parenkant stiklus.

Effect profilio pjūvis

 1. Nauja, šešių kamerų, 80 mm. montavimo gylio langų sistema užtikrina aukščiausio lygio šilumos ir garso apsaugą;
 2. Platesnis, 90 mm. varčios profilis užtikrina patikimas varstomų gaminių technines savybes ir puikią estetinę išvaizdą;
 3. Stiklinimo galimybės nuo 24 iki 44 mm. išsprendžia visas architektūrines bei šilumos išsaugojimo užduotis;
 4. Dvi sandarinimo tarpinės puikiai apsaugo nuo vandens patekimo į lango vidų;
 5. „O“ formos (uždara) rėmo armuotė užkerta kelią abejonėms dėl statikos, projektuojant didelių gabaritų gaminius;
 6. Žemesnis, tik 110 mm. profilis sąlygoja didesnį stiklo plotą, pro kurį į jūsų namus patenka daugiau šviesos.